Het park van de Zundertse Tennis- en Padelvereniging is gelegen aan de Wildertsedijk 22 op Sportpark de Wildert achter de velden van voetbalvereniging Zundert en naast de accommodatie van de hockeyclub.
We beschikken over 6 gravelbanen en 2 kunstgras tennisbanen, allemaal voorzien van verlichting. Tevens hebben 2 padelbanen.
De gravelbanen zijn bespeelbaar van begin april tot de eerste vorstperiode en de kunstgrasbanen in principe het gehele jaar.
In de kantine is het alleen mogelijk om met PIN te betalen. Clubleden kunnen ook met hun persoonlijke Clubkaart betalen. Contant betalen is niet (meer) mogelijk!
Leden kunnen, als de kantine gesloten is, via de zijdeur binnen om naar toilet of kleedruimtes te gaan of de verlichting aan te zetten (tennisbanen). De code hiervoor vind je in je Clubapp.
Zorg dat je je de verlichting weer uit doet, en de banen, het park, de kleedruimtes, weer netjes achterlaat.
(het systeem wordt helaas door de leverancier nog steeds niet 100% betrouwbaar gegeven, maar onze ervaring van de laatste maanden is goed).